OD 2024-02-26 DO 2024-03-03

Poniedziałek, 26 luty 2024 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Elwirę, Edmunda Wawrzyniak, Sabinę Wałkiewicz za zm. z rodzin: Kuśnierków, Rybarczyków, Grunh, Firlejów, Wawrzyniaków i ks. Mariana Balcerka oraz z prośbą o zdrowie w rodzinach.

Wtorek, 27 luty 2024 r

godz: 07:30Intencja wolna

Środa, 28 luty 2024 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie i na świecie
- z podziękowaniem za udaną operację i z prośbą o dalsze zdrowie, łaski i Boże błogosławieństwo.
- z okazji 85 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą do MB Nieustającej Pomocy na kolejne lata i dla całej rodziny.
- za zmarłą śp. Anielę Ruszkowską - int. od P. Szymańskiej z rodziną
- za zmarłą śp. Agnieszkę Poprawską w 15 r. śm. Annę Poprawską w 11 r. śm. oraz za zm. z rodziny: Marach, Poprawskich, Żurek.
- za zmarłego śp. Jana Uran w 3 r. śm. Teresę Urban, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla całej rodziny.
- za zmarłą śp. Zofię, Franciszka Pracharczyk, Stefanię, Kazimierza Mrozkowiak za zmarłe rodzeństwo oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- za zmarłego śp. Stanisława Domagała i zm. z rodziny Domagałów, Bronisławę, Marcina, Jerzego Gruszeckich, Romana Smagieł, Jana Bajon, Stefana Marcinkowskiego i zm. z rodzin: Betków, Mizernych, Bąkiewiczów i Wojtkowiaków.
- za zmarłego śp. Tadeusza Bąkiewicza w 23 r. śm. Reginę Bąkiewicz, Stefana Marcinkowskiego, Romana Smagieł i zm. z rodzin: Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich i Marcinkowskich oraz z prośbą o zdrowie w rodzinie.
- za zmarłą śp. Stanisławę Ratajczak w 8 r. śm. męża Jana za zmarłych z rodzin: Pracharczyków, Ratajczaków i Wiktora oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- za zmarłą śp. Krystynę Galon z domu - Sztor - int. od rodzeństwa z rodzinami oraz bratowej z rodziną.
- za zmarłego śp. Walentego w 23 r. śm., Annę, Czesławę, Jerzego, Jana, Olgierda Pawłowskich.
- za zmarłą siostrę Dorotę Włodarczak w 1 r. śm., mamę Bogusławę Majchrzak, siostrę Irenę Rybakowską i jej córkę Dominikę zm. z rodziny Prałatów, Jana Nowackiego, aby Ojciec Niebieski obdarzył ich szczęściem wiecznym oraz z prośbą o Boże błogosawieństwo i zdrowie dla Ojca całej rodziny.
- za zmarłą śp. Henrykę Homa w 39 r. śm. zm. z rodziny: Homa, Jędrzejczaków, Kubackich, Matuszaków, ks. Bolesłwa Bugzela oraz z z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 29 luty 2024 r

godz: 18:00Intencja wolna

Piątek, 1 marzec 2024 r

godz: 18:00Za zmarłych rodziców Kazimierza, Wandę Mejza, Władysława, Stefanię Sobeckich, Kazimierza Mikołajczak, Stanisława Pawłowskiego, zm. kuzynów i wszystkich zm. z rodziny.

Sobota, 2 marzec 2024 r

godz: 16:00Z okazji 40 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zdzisława Tomiaka w 3 r. śm. Agnieszkę, Stanisława, Mariana Tomiak za zm. rodziców: Teresę, Antoniego Stachowiak, za zm. dziadków: Marię, Elżbietę, Jana Jagodzińskich

Niedziela, 3 marzec 2024 r

godz: 08:30Rezerwacja Kędziora Justyna

godz: 10:00- Za zmarłą śp. Halinę w 8 r. śm. Stanisława Mejza, Hieronima, Zofię, Jana Pawlak, Wandę Wańską zm. rodzeństwo i z rodzin: Mejzów i Pawlaków oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- za zmarłą śp. Martę, Bronisława Sobeckich zm. z rodzin: Nędzów, Sobeckich i Bortlów, Andrzeja Wołos oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.