OD 2021-04-12 DO 2021-04-18

Poniedziałek, 12 kwiecień 2021 r

godz: 07:30-

godz: 18:00Za zmarłych śp. Rodziców: Helenę, Rodak, Anielę, Wincentego Urbańczak, Wandę Wańską zm. z rodziny: Rodak, Urbańczak, Koniecznych, Wańskich o radość wieczną w Niebie.

Wtorek, 13 kwiecień 2021 r

godz: 07:30-

godz: 18:00Za zmarłą śp. Benonę Marach zm. z rodziny Marachów i Poprawskich oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Środa, 14 kwiecień 2021 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących i przebywających na kwarantannie,
- za zmarłą śp. Annę Kulas - int. od syna Jacka z żoną,
- za zmarłą śp. Walentynę Stachowiak i Urszulę Marciniak,
- za zmarłego śp. Jana Urban - int. od szwagra Zenka z żoną,
- za zmarłego śp. Zdzisława Tomiaka - int. od cioci Zosi, Krystyny, Andrzeja, Oli i Filipa,
- za zmarłą śp. Elwirę, Edmunda Wawrzyniak, Sabinę Walkiewicz zm. z rodzin: Wawrzyniaków, Sieradzkich, Grunh, ks. Mariana Balcerka oraz z prośbą o zdrowie w rodzinach,
- za zmarłą śp. Anetę Pieprzyk od koleżanek z Krzycka Małego,
- za zmarłą śp. Walentynę Stachowiak, Urszulę Marciniak - int. od Marii i Feliksa Zielonarskich,
- za zmarłych śp. Feliksa, Agnieszkę, Jadwigę Ciesielskich, Władysława, Zofię, Annę Świętek, Zofię, Jana Ciesielskich, Janinę, Mieczysława Witkiewicz, Łucję Andrzejewską, Eugeniusza Witkowskiego, Floriana Marcinek.

Czwartek, 15 kwiecień 2021 r

godz: 07:30-

godz: 18:00Za zmarłą śp. Helenę Pawlak oraz za zmarłych z rodziny Marachów oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Piątek, 16 kwiecień 2021 r

godz: 07:30-

godz: 18:00za zmarłego śp. Stefana Marcinkowskiego int. od chrześnicy Karoliny z rodziną.

Sobota, 17 kwiecień 2021 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Magdalena Cichoszewska

Niedziela, 18 kwiecień 2021 r

godz: 08:30Za zmarłą śp. Helenę, Franciszka Poloch, Cecylię, Bolesława Kucharskich, Teresę, Jana Urban, Tadeusza Kozicę do Chrystusa Zmartwychwstałego o radość wieczną w Niebie oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Halinę, Stanisława Mejza, Wandę Wańską, Zofię, Jana Pawlak, zm. rodzeństwo, bratową z rodziny: Mejzów, Pawlaków aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością Nieba oraz z podziękowaniem MB Nieustającej Pomocy za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

godz: 11:30Za zmarłych: śp. Jadwigę, Wincentego, Katarzynę Bortel, Siostrę Elizę Teresę Michałowską, Elżbietę, Zdzisława Poloch zm. z rodziny: Michałowskich, Bortlów i Sobeckich oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny.