OD 2020-09-28 DO 2020-10-04

Wtorek, 29 wrzesień 2020 r

godz: 18:00Intencja wolna

Środa, 30 wrzesień 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- Z podziękowaniem Panu Bogu i NMP z okazji rocznicy ślubu z prośbą o dalsze łaski zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- Z prośbą o zdrowie dla Pawła
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od chrześnicy Anastazji i córek z Anglii z rodzinami.
- Za zmarłego śp. Hieronima Kicińskiego - int. od rodziny
- Za zmarłego śp. Edwarda Duszyńskiego w 25 r. śm. o łaskę Nieba oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
- Za zmarłą śp. Annę, Władysława Świętek, Floriana Marcinek, Marię, Stanisława Janowicz, Marię, Bartosza Skowrońskich
- Za zmarłą śp. Agnieszkę Jojte w 7 r. śm. Franciszka Jojte, Melanię, Piotra Białas, Zenona Pracharczyk aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie oraz z prośbą do kochającego Boga o wszelkie łaski i zdrowie dla całej rodziny.

Czwartek, 1 październik 2020 r

godz: 15:00Msza Ślubna

godz: 18:00Intencja wolna

Piątek, 2 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zenona Pracharczyk - int. od siostry Teresy z rodziną

Sobota, 3 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych z Wymienianek Rocznych

Niedziela, 4 październik 2020 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Rodziców, Pelagię, Stanisława Hetmanowskich, Stanisławę, Władysława Dodot, zmarłych z rodziny Dziubałów oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Franciszka, Walentynę, Marka Bortel, Jadwigę, Walentego Firlej, Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy Nieba oraz z prośbą za przyczyną Św. Walentego o zdrowie dla całej rodziny.

godz: 11:30Z okazji dwóch Jubileuszy Małżeńskich z podziękowaniem Panu Jezusowi za przeżyte 15 lat małżeństwa, za przeżyte radości i smutki oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i ich rodzin.