OD 2020-09-07 DO 2020-09-13

godz: 17:00Intencja wolna

Środa, 9 wrzesień 2020 r

godz: 16:00Msza Ślubna

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- Z okazji 65 r. ślubu Teresy i Franciszka z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej za wspólne przeżyte lata w małżeństwie oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilatów i rodziny.
- W int. Pielgrzymów do Górki Duchowej o Boże błogosławieństwo i opiekę MB z podziękowaniem za czas pielgrzymki.
- Z prośbą o zdrowie dla Pawła
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od wnuka Adama z rodziną.
- Za zmarłą śp. Klarę Walkowiak - int. od IV Róży Różańcowej.
- Za zmarłego śp. Jana i Marię Ślebskich, Edmunda, Joannę Piaseckich i Zdzisława Piaseckiego.
- Za zmarłego śp. Mariana Lorych - int od brata Zbyszka z rodziną.
- Za zmarłego śp. Ryszarda Krawczyka - int. od brata Stanisława z żoną i córką.
- Za zmarłego śp. Zenona Krajewskiego - int. od syna Łukasza z rodziną.

Czwartek, 10 wrzesień 2020 r

godz: 18:00Z okazji 2 r. urodzin Leona z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dalsze Boże Błogosławieństwo iopiekę MB dla Leona i całej rodziny.

Piątek, 11 wrzesień 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Romana Mejza

Sobota, 12 wrzesień 2020 r

godz: 15:00Msza Ślubna

godz: 18:00Rez. P. Danuta Samol

Niedziela, 13 wrzesień 2020 r

godz: 08:30Za Parafian

godz: 10:00Za zmarłą śp. Mariannę, Mieczysław, Kazimierza Szymczak, Helenę Cieślak, Krzysztofa Ratajczaka aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

godz: 11:30- Msza Św. Dożynkowa z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za zebrane zbiory z naszych pól i ogrodów.
- Za zmarłych: śp. Annę, Józefa Głuszak, Mariannę, Gertrudę, Jana Głuszak, zm. krewnych z rodziny: Głuszaków, Rzepków i Dudzików, Zenona Walkowskiego, Urszulę, Rudolfa Rasek oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny.